Sebastian Jerych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/395/149166312699936800.jpg
Łódź 90-004, woj. łódzkie
Piotrkowska 44
tel.: 601 378 034
http://www.jerych.com
sebastian@jerych.com
Sebastian Jerych - Łódź

Sebastian Jerych - Mistrz Polski w Makijażu Artystycznym, stylista frJest tylko jedno credo w moim życiu i pracy: oddanie ideom piękna i kreatywności oraz pasja w wykonywaniu tych empirycznych form.


Pracując aktywnie w tym zawodzie wiem, że wizerunek stał się bardzo ważną gałęzią mody. jest coraz bardziej znaczącym środkiem mocno eksponowanym w każdym środku masowego przekazu. odgrywa pierwszoplanową rolę w kreowaniu osobowości. Współtworzy klimat i charakter zdjęć. Odpowiednio dobrany dodaje chęci do życia i odwagi, dzięki czemu stawiamy czoło wszystkiemu co nas czeka i z większą pewnością rzucamy się w wir codziennych zajęć. Jest wizytówką oznajmującą całemu światu nasze myśli i uczucia. Identyfikuje naszą przynależność do danej grupy społecznej czy subkultury.


Jako wizażysta i stylista fryzur czuję się dzieckiem świata mody i rynku kosmetycznego. Wykonując zawód przeznaczony dla pasjonatów i osób kreatywnych, świadomie posługuję się kolorem i formą, jako środkiem przekazu niezbędnym przy tworzeniu indywidualnego dla odbiorcy wizerunku. W swej pracy opieram się na nowatorskich technikach, filozofii koloru i etyce zawodowej. Czuję się odpowiedzialny za realizację projektu i powodzenie przedsięwzięcia. Moja elastyczność i przyjazne nastawianie na partnerską i bezpośrednią współpracę z klientem sprawiły, że w krótkim czasie zaistniałem w Polsce na rynku kosmetycznym, reklamowym jak i w świecie mody. Dokładam wszelkich starań, aby moja kreatywność polegała na świeżych, nowatorskich pomysłach i niekonwencjonalnych rozwiązaniach przy wszelkiego rodzaju realizacjach.


Dowodem czego jest zdobycie przeze mnie 1 miejsca w 2 Polskich eliminacjach do Mistrzostw Świata w Makijażu artystycznym, a co za tym tytułu Mistrza Polski oraz Make Up Artist of The Year 2001. Liczne publikacje na łamach magazynów, praca przy kampaniach reklamowych, teledyskach, koncertach z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz filmu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3213

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top