Scorpion Dance Team

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/455/149166312770125200.jpg
Opole 45-82, woj. opolskie
Domańskiego 84
tel.: 533 331 170
http://scorpiondanceteam.com/
kontakt@scorpiondanceteam.com
Scorpion Dance Team - Opole

Witamy Państwa w naszej szkole tanca nowczesnego! Oferujemy kursy teneczne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Scorpion Dance Team to szkoła tańca oraz zawodowa grupa taneczna działająca na terenie Opola i okolic. Półfinaliści 8. edycji Mam Talent, wielokrotni mistrzowie Polski, mistrzowie Europy.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci (już od 3 roku życia), młodzieży i dorosłych w każdym wieku. W naszej szkole tancerze uczą się w grupach o różnym poziomie zaawansowania od początkujących aż po mistrzowskie, które biorą udział w mistrzostwach Polski, Europy i świata oraz castingach do programów telewizyjnych takich jak Got to Dance, czy Mam Talent. Poza regularnymi zajęciami w tygodniu oferujemy letnie i zimowe obozy taneczne, wyjazdy na występy, turnieje i festiwale, oraz warsztaty z choreografami znanymi na całym świecie i uczestnikami programów takich jak You Can Dance.

Tancerze w naszej szkole mają możliwość rozwijania się w stylach Disco Dance, Street Dance, Baby Dance, a także w akrobatyce prowadzonej specjalnie pod kątem tańca artystycznego, jak i w treningach fitness i cardio. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Prószkowie, Jełowej, Wawelnie i Komprachcicach, a do grup zapisywać można się w trakcie roku szkolnego!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofetą.

Pozdrawiamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3721

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top