Salon Urody Image - Renata Zbaraszewska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/520/149166312837581300.jpg
Zielona Góra 65-426, woj. lubuskie
Kupiecka 5
tel.: 68 324 15 97
http://www.salonimage.com.pl/o-nas.html
image@salonimage.com.pl
Salon Urody Image -  Renata Zbaraszewska - Zielona Góra

Salon urody „IMAGE” powstał w maju 2000 roku. W obecnej siedzibie pracujemy od roku 2002. Mamy do dyspozycji dwa pomieszczenia (osobno wykonywane są zabiegi na twarz i ciało), łazienkę z kabiną prysznicową oraz poczekalnię. Zakres usług proponowanych klientom jest bardzo szeroki i pozwala na kompleksową pielęgnację twarzy, dłoni, stóp i ciała. Ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnego wykonywania zabiegów, czystości w gabinecie i sterylizacji narzędzi. Dlatego też pracujemy na dobrych kosmetykach renomowanych firm gwarantującymi efekt odczuwalny dla naszego klienta.

Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są w oparciu o kosmetyki francuskiej firmy Thalgo – zdobywcy wielu prestiżowych nagród w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej. Thalgo jako jedna z nielicznych firm posiada laboratoria produkcyjne, w których powstają wszystkie oferowane kosmetyki. Thalgo proponuje 18 zabiegów na ciało, 50 zabiegów na twarz, kilkanaście linii do pielęgnacji domowej, suplementy dietetyczne. Produkty Thalgo są w 100% naturalne, wytwarzane na bazie morskiej i ziołowej.

Przy zabiegach manicure wykorzystujemy lakiery Isa Dora, Art Deco, Sally Hansen, Inglot. Przedłużanie paznokci wykonujemy w oparciu o amerykańską firmę NSI, pozwalającą na bardzo naturalny wygląd i doskonałą przyczepność do naturalnej płytki.

Zabiegi pedicure przeprowadzamy z zastosowaniem niemieckich preparatów firmy Gewohl – uznanym specjaliście w dziedzinie pielęgnacji stóp. Makijaże okolicznościowe wykonujemy na kosmetykach ART DECO oraz Isa Dora. Ich doskonała trwałość i niepowtarzalna kolorystyka sprawdziły się w praktyce.

Jakość wykonywanych usług stale podnosimy poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach firmowych, kongresach kosmetycznych i seminariach. Cieszymy się stałą grupą klientów, odwiedzających nas regularnie, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem – a to bardzo zobowiązuje.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3662

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.40 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top