Salon Urody AWANGARDA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/595/149166312924567800.jpg
Rzeszów 35-001, woj. podkarpackie
Al. Piłsudskiego 40
tel.: 17 852 70 98
http://www.awangarda.rze.pl
awangarda@rze.pl
Salon Urody AWANGARDA - Rzeszów

Chcielibyśmy Wam zaproponować coś szczególnego na ten jedyny i wyjątkowy dzień. Zadbamy o wyjątkowy nastrój bez pośpiechu, dobierzemy fryzurę ślubną do sukni , sylwetki i kształtu twarzy, a przede wszystkim do Waszych oczekiwań.

Dla nas nie istnieją słabe czy nieodpowiednie włosy – każdej Pannie Młodej pomożemy w ten dzień, aby być tą najpiękniejszą.

Zachęcamy Was do makijażu próbnego. Macie możliwość ocenić jak czujecie się w danych kolorach, czy nie jesteście uczulone na jakiś kosmetyk bądź jak wyglądają Wasze oczy w sztucznych rzęsach.

Wspaniale dobraną fryzurę uzupełnimy odpowiednim, profesjonalnym makijażem. Nasz wizażysta dobierze odpowiednie kosmetyki, kolory i technikę makijażu. Sprawi, że twarz Panny Młodej będzie pełna blasku, a makijaż będzie trwały i nieskazitelny aż do białego rana.

W Avena SPA proponujemy zabiegi, które pozwolą zachować kondycję ciała, pękną cerę i dobre samopoczucie. O waszą urodę zadbają sprawdzone kosmetyczki i masażyści posiadający odpowiednie doświadczenie. Poniżej znajdziecie cennik oraz krótkie opisy oferowanych przez nas zabiegów upiększających z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6225

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top