Salon sukien ślubnych Lorena

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3871/151619754306183900.png
Ostrów Wielkopolski 63-400, woj. wielkopolskie
Raszkowska 27
tel.: 726 266 636
http://suknielorena.pl
lorena@g.pl
Salon sukien ślubnych Lorena - Ostrów Wielkopolski

Rzeczą niezwykle trudną byłoby znaleźć suknię ślubną, która spodoba się wszystkim kobietom, stąd Salony Ślubne „Lorena” to bogactwo unikalnych modeli w ciągłej sprzedaży, jak również możliwość uszycia dowolnej sukni na indywidualne zamówienie. Proponowane przez nas suknie ślubne szyte są w Polsce oraz za granicą, dzięki czemu wybór jest jeszcze większy, a to pozwala na zaoferowanie naszym Klientkom całej gamy możliwości i stylów. Proponujemy zatem:

  •     polskie suknie ślubne szyte w naszej pracowni,
  •     zagraniczne suknie ślubne na wzór modeli z innych krajów,
  •     zagraniczne i polskie suknie ślubne na indywidualne zamówienie.

Każda Panna Młoda jest jedyna w swoim rodzaju, możemy to obserwować przy wyborze sukni ślubnych przez nasze Klientki. Detale, które będą niemal niezauważalne dla jednej kobiety, kolejna potraktuje jako elementy, które przesądzą o zakupie tego właśnie modelu. Stąd nasze sukcesy – słuchamy z uwagą i jesteśmy do dyspozycji w każdym z trzech naszych salonów.

Suknie ślubne w salonach „Lorena” są szyte z najlepszych materiałów

Wybierając materiały i dodatki rodzimych producentów wspieramy krajowe branże związane z modą ślubną. Ufamy wyłącznie sprawdzonym firmom, ponieważ jesteśmy wtedy pewni, że odbieramy komponenty dobre jakościowo, które przełożą się na ostateczny wysoki standard każdej uszytej sukni ślubnej. Suknie ślubne z najlepszej jakości atłasu, jedwabiu, z elementami koronki i tiulu to zawsze zachwycający efekt końcowy.

Przygotowując nową kolekcję sukni ślubnych bierzemy pod uwagę polską kulturę, poczucie estetyki, oraz indywidualizm. Tak w przypadku modeli gotowych, dostępnych w stałej sprzedaży, jak i sukni ślubnych szytych na indywidualne zlecenie, oddajemy w ręce naszych Klientek efekt pracy pasjonatów szycia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1593

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top