Salon Sukien Ślubnych Amelia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/204/149166312482178000.gif
Świnoujście 70-307, woj. zachodniopomorskie
Błogosławionej Królowej Jadwigi 9
tel.: 514 639 511
http://www.ameliastudio.pl/
urszula.fajerska@wp.pl
Salon Sukien Ślubnych Amelia - Świnoujście

 Nasz nowy Salon, Zapraszamy!

I stała się jasność Zapraszamy po zjawiskowe suknie do interesującego wnętrza przy ul. Królowej Jadwigi 9. Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10:00 do 19:00 a w soboty od 10:00 do 16:00.

Nasza firma istnieje na rynku od 2006 roku.

W pierwszym roku działalności zajmowaliśmy się dekoracją sal weselnych. Z ogromną przyjemnością realizowaliśmy kolejne zlecenia. Rok później postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej firmy o sprzedaż i wynajem sukien ślubnych. Aktualnie współpracujemy z takimi firmami jak Anna Kara, Wings, Ms Moda. Znaleźć można u nas również poszczególne modele innych firm.

Każdego roku wymagania klientów ulegają zmianie, aby podążać za nowymi trendami zdobywamy wiedzę poprzez uczestniczenie w szkoleniach oraz wystawach.

Kolejnym wyzwaniem okazał się pomysł otwarcia fili naszego salonu w Szczecinie. Bardzo chcieliśmy żeby był to kameralny, ciepły salonik. Zależało nam aby nasze klientki czuły się w nim swobodnie podczas tak ważnego wyboru. Otwarcie drugiego salonu odbyło się 07.12.2013 roku, znajduje się on w Szczecinie przy ul. Okulickiego 69. Do obu salonów serdecznie zapraszamy.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu przymiarki sukien ślubnych.

Oferujemy atrakcyjne modele sukien producentów krajowych i zagranicznych, jak również dodatki ślubne, takie jak: welony, rękawiczki, etole, szale, buty, stroiki i bieliznę ślubną.

Zapraszamy przyszłych Panów Młodych, którym oferujemy: garnitury, fraki, smokingi, kamizelki, koszule i dodatki: plastrony, muszniki, spinki.

W naszej ofercie znajdą Państwo również zaproszenia i akcesoria ślubne takie jak ozdoby na salę i na samochód.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5635

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top