Salon Ślubny "Suknie ślubne Polsanta"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1178/149166313489872200.jpg
Podkowa Leśna , woj. mazowieckie
Jagiellońska 7
tel.: 22 729 16 60
http://www.polsanta.com.pl
polsanta@polsanta.com.pl
Salon Ślubny

Salon Ślubny "Suknie ślubne Polsanta" istnieje na rynku mody ślubnej od ponad 25 lat. Nasi kreatorzy bacznie śledzą światowy rynek mody i obowiązujące trendy, aby suknie ślubne znajdujące się w naszej ofercie zawsze stanowiły ciekawe i niecodzienną kolekcje.

Salon ślubny - suknie ślubne PolsantaSalonem sukien ślubnych kieruje Barbara Adamiak, która zawsze za cel stawiała sobie dostaczanie na polski rynek strojów na szczególne okazje, niecodziennych, nadzwyczaj eleganckich i jednocześnie perfekcyjnie wykonanych. Dba ona o najdrobniejsze detale w sukniach, detale, które nadają sukniom niepowtarzalny urok i smak.

Kolekcje Polsanta oparte są na delikatnych haftach w odcieniach pastelowych, stosowane są również materiały luksusowe jak żakardy tłoczone, pełne bardzo modnych motywów kwiatowych, delikatne gipiury, koronki de cal, orgadyny, tiule i inne, zawsze o najwyższej jakości.

Wyjątkowy i okazały salon "Suknie ślubne Polsanta" odzwierciedla nie tylko prestiż firmy, ale także niepowtarzalny charakter i nastrój stworzony w trosce o Klienta.

Modele firmy poprzez odpowiedni dobór tkanin, nowe wizje i trendy uzyskują formy wcześniej niespotykane a później królują przez wiele lat nic nie tracąc z nowoczesności wręcz przeciwnie, zyskują wielki aplauz i uznanie. Wszystko to wsparte najnowocześniejszą technologią, modą, 25-letnią tradycją i doświadczeniem firmy, pozwala oferować Państwu niepowtarzalne, oryginalne i perfekcyjnie wykonane kreacje.

Nasze suknie ślubne to małe arcydzieła sztuki.

Życzymy Państwu spełnienia wszelkich marzeń i żeby Wasz ślub był najpiękniejszy na świecie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4003

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top