Salon Piękności Benessere Beauty & Spa Agata Bieńkowska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/445/149166312756605900.jpg
Kielce 25-512, woj. świętokrzyskie
Warszawska 21 lok. 3
tel.: 41 344 44 41
http://www.benessere.pl/
salon@benessere.pl
Salon Piękności Benessere Beauty & Spa Agata Bieńkowska - Kielce

    Świadczymy profesjonalne usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie w oparciu o innowacyjną aparaturę oraz selektywne marki kosmetyków. Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów na twarz, na ciało oraz zabiegów przy użyciu nowoczesnej aparatury. Naszą markę opieramy na wieloletnich doświadczeniach w branży kosmetycznej.

    Naszych klientów traktujemy indywidualnie z ogromną troską i dbałością o uzyskanie zadowolenia z oferowanych przez nas usług. Salon zatrudnia wyłącznie kosmetologów z wyższym wykształceniem, dzięki czemu nasz personel jest wykwalifikowany i profesjonalnie spełnia wszelkie oczekiwania naszych klientów. Aby w pełni przyczynić się do uzyskiwania jak najlepszych efektów naszych zabiegów, oferujemy zestawy kosmetyków do pielęgnacji domowej, które w połączeniu z zabiegami w salonie dają wręcz doskonałe rezultaty. Pragniemy również nadmienić, iż oferta Salonu Benessere Beauty & Spa jest systematycznie udoskonalana o wszelkie innowacje w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, które pojawiają się na rynkach światowych.

    Nasz salon jest trzykrotnym laureatem prestiżowej nagrody Primus Inter Pares – „Najlepszy wśród równych”. Aby podążać wraz z coraz większymi oczekiwaniami naszych klientów i rynku kosmetycznego, w ostatnich miesiącach została przeprowadzona kompleksowa zmiana wystroju naszego Salonu, co spotkało się z wielką aprobatą naszych klientów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3996

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top