Salon mody męskiej PAWO

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2094/149166314978431700.jpg
Nowy Sącz 33-300, woj. małopolskie
CH Gołąbkowice, Prażmowskiego 11
tel.: 723 181 609 lub 18 444 14 44
http://pawo.pl
nowysacz@pawo.pl
Salon mody męskiej PAWO - Nowy Sącz

Godziny otwarcia:
pon - sob: 10:00 - 21:00
nd: 10:00 - 20:00

PAWO – Wybór mężczyzn z klasą

PAWO-MEN sp. z o.o. sp.k. powstała w lutym 1989 roku. Jej założycielem i jednocześnie Prezesem jest Piotr Włodarczyk. PAWO-MEN sp. z o.o sp.k. przejęła renomę i doświadczenie od firmy PAWO Producent Odzieży Męskiej, która ponad dwadzieścia lat wcześniej podbiła polski rynek odzieżowy i wciąż pozostaje wiodącym na rynku producentem odzieży męskiej.

Sieć salonów budujemy poprzez własne sklepy jak i współpracę na zasadzie franczyzy. Obecnie PAWO tworzy sieć 30 firmowych salonów na terenie całego kraju.

Marka PAWO posiada wieloletnią tradycję w kreowaniu wizerunku nowoczesnego mężczyzny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, cały czas rozwija się i wychodzi naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów. Naszą pasją jest kształtowanie inspirującego i profesjonalnego wizerunku Klienta. Chcemy aby Klient czuł się wyjątkowo, dlatego oferujemy indywidualne spotkania z certyfikowanymi Doradcami Wizerunku. Pomożemy Ci zmienić swój wygląd i zaprezentować najważniejsze zasady dress code’u.

Nasi wykwalifikowani doradcy skupiają się na dobieraniu kolorów odzieży do cery i koloru włosów oraz fasonu do sylwetki. Na spotkaniach prezentujemy wachlarz nowych możliwości krojów i fasonów, które są drobiazgowo wyselekcjonowane, specjalnie dla konkretnego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby kształtować wizerunek, świadomość mody i poczucie stylu polskich mężczyzn, niezależnie od ich profesji czy upodobań. Do skorzystania z tej wyjątkowej okazji oraz odnalezienia własnego stylu, szczególnie zachęcamy osoby planujące swój ślub. Poza doborem perfekcyjnego garnituru, skompletujemy unikatowe dodatki, a także udzielimy kilku wskazówek z zasad savoir vivre oraz etykiety ceremonialnej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3108

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top