Salon Mody DARA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/370/149166312673930800.gif
Złotniki 62-002, woj. wielkopolskie
Obornicka 19
tel.: 61 812 53 39
http://www.dara.com.pl
office@dara.com.pl
Salon Mody DARA - Złotniki

Na rynku polskim istniejemy od 1989r. Rodzinny charakter firmy powoduje, iż wszelkie detale dopracowujemy w sposób szczególnie dokładny. Dbając o każdego klienta poznawaliśmy jego opinie i uwagi, co pomogło nam stworzyć markę Pierre Larett, która charakteryzuje się indywidualnym i fachowym podejściem do krawiectwa męskiego.

Korzystając z najnowszych osiągnięć w dziedzinie krawiectwa szyjemy w wysoce zaawansowanej technologii opierając się na tkaninach o sprawdzonej renomie i jakości. Własne studio projektowe opracowuje autorskie kolekcje, których głównym atutem są limitowane serie wzornicze.

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy program zamówień indywidulanych na miarę. Na bazie naszych wzorów i szablonów przygotowujemy ubrania dla Klientów na tzw. zamówienia indywidualne. Nie jest to typowe szycie na miarę, a dostosowanie danego wzoru pod sylwetkę Klienta z uwzględnieniem jego budowy ciała i szczególnych oczekiwań. Klient ma możliwość wyboru zarówno wzoru jak i tkaniny w naszej firmie.
 
Ubrania powstałe w ten sposób są personalizowane poprzez specjalne oznakowanie ubrania imieniem i nazwiskiem osoby zamawiającej. Nawiązujemy w ten sposób do tradycyjnego krawiectwa, gdzie indywidualny Klient był najważniejszym ogniwem w produkcji.
 
Do Państwa dyspozycji pozostają nasi pracownicy. W razie dodatkowych zapytań prosimy o kontakt z salonami firmowymi.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 9522

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top