Salon Lord&Lady

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9078/152034479070958500.jpg
Poznań 61-846, woj. warmińsko-mazurskie
Strzelecka 46
tel.: 618 534 778
http://www.lordandlady.pl
kontakt@lordandlady.pl
Salon Lord&Lady - Poznań

Salon LORD&LADY

Nasza oferta to garnitury okazjonalne np. ślubne, wieczorowe. Oferujemy szycie miarowe garniturów, koszul i akcesoriów. W ofercie również skórzane buty wizytowe.

Posiadamy bardzo szeroką, mocno rozbudowaną ofertę garniturów ślubnych. Spełnimy prawie każde wymagania co do męskiego ubioru ślubnego. Oferujemy fasony najmodniejsze, ale również na życzenie uszyjemy garnitur na wzór przyniesiony przez klienta.

SZYJEMY NA MIARĘ.
Uszyjemy garnitur na każdą sylwetkę bez względu na rozmiar. W stałej ofercie posiadamy setki tkanin najlepszych producentów świata takich jak:
CERUTTI, ERMENEGILDO ZEGNA, DORMEUIL, HOLLAND & SHERRY, LORO PIANA, BATEMAN OGDEN.

Szycie na miarę to nie tylko swoboda wyboru, to czasem także jedyna możliwość zakupu ubioru dla osób o nietypowych sylwetkach (tęgich, szczupłych czy sportowych z rozbudowanym umięśnieniem). U nas to klient decyduje o wybranej tkaninie, fasonie i sposobie wykończenia. My dbamy o to by garnitur pasował idealnie do sylwetki.

Oferujemy szycie miarowe:

     - garniturów
     - koszul
     - kamizelek, much, pastronów
     - pasów smokingowych

Klient dokonujący zakupu ubioru otrzymuje możliwość wielokrotnego wykonania bezpłatnych przeróbek krawieckich, mających na celu dopasowanie do zmieniającej się sylwetki podczas użytkowania.

Serdecznie zapraszamy! - mamy dobrą kawę :-)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 829

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top