Salon kosmetyki i masażu Estetyka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/607/153815171870735100.jpg
Przemyśl 37-700, woj. podkarpackie
Franciszkańska 4
tel.: 605 942 858 lub 606 942 858
http://www.spakosmetyczka.com
bkowal@spakosmetyczka.com
Salon kosmetyki i masażu Estetyka - Przemyśl

Zapraszamy Państwa do naszego salonu  gdzie odnajdziecie państwo piękno i spokój. Prosimy, rozluźnijcie się i dostrzeżcie naturalny urok, który otacza i przenika wszystko, jest w każdym z nas. Stańcie się z nim jednym. Pozwólcie by odnowił Wasze ciała... i Dusze!

Drogą do szczęścia jest spokój. Szczęśliwi, odnajdziemy piękno we wszystkim co nas otacza, dostrzeżemy je szczególnie we wszystkim żywym stworzeniu, także w nas. Oczyszczając umysł z niepotrzebnych myśli, trosk codzienności, pozwalamy dostroić mu się do naturalnej harmonii świata. Niepotrzeba do tego kosmicznych energii czy mocy uzdrowicieli. Możemy tą harmonię odnaleźć wewnątrz, jeśli tylko uspokoimy umysł i ciało.

Naszym celem jest pozwolić Państwu uzyskać ten spokój, przez sprzyjające temu, wyciszone otoczenie, życzliwość i naturalność. Dzięki temu staje się możliwe zastosowanie wielu środków, które pozwolą nam zająć się Państwa Ciałem... i oczywiście duszą. Dzięki naszym zabiegom, wykonywanym w relaksującej atmosferze, poczujecie Państwo przypływ życiowej energii, młodości i siły.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2575

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top