Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1753/149166314189394700.jpg
Częstochowa 42-200, woj. śląskie
Nałkowskiej 7
tel.: 34 366 83 83 lub 605 940 365
http://www.elarto.czest.pl
gabinet@elarto.pl
Salon Kosmetyczny Elarto Elżbieta Trzeciak - Częstochowa

Salon Kosmetyczny Elarto

Witamy Cię w gabinecie elarto, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją. Robimy wszystko, abyś czuł się tu jak u siebie, ponieważ to Ty jesteś naszym „certyfikatem jakości”.

Kiedy zamkniesz za sobą drzwi, przywita Cię serdecznie aromatem wyśmienitej kawy lub herbaty wykwalifikowany, kompetentny personel oraz przyjazny wystrój, muzyka i blask świec. U nas zatrzymuje się czas, powraca witalność i poprawia humor...

Usługi w Salonie wykonywane są na najwyższym poziomie, przynoszą efekty i pozwalają zrelaksować się. U nas możesz poznać nową koncepcję piękna. Pakiet różnorodnych zabiegów, spełni Twoje najskrytsze oczekiwania i sprawi, że zapragniesz stale z niego korzystać. Najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa klienta, serdeczna atmosfera, bezpieczeństwo i higiena.

Dlatego dbamy o nienaganną czystość miejsca pracy oraz sterylność narzędzi. Poprzez systematyczny, częsty udział w szkoleniach doskonalimy swoje umiejętności i zdobywamy wiedzę, zapewniamy dostęp do wszelkich nowinek rynkowych, technik i trendów. Wdrażamy wiele autorskich, niepowtarzalnych pomysłów.  

W naszej ofercie jest makijaż ślubny i inne makijaże, stylizacja paznokci, opalanie natryskowe, stylizacja brwi i rzęs, depilacja......

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2882

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top