Salon Fryzjerski Viva

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/483/149166312800143400.jpg
Zielona Góra 65-043, woj. lubuskie
B. Chrobrego 10
tel.: 68 324 23 93, 516 133 446, 510 070 097
http://www.fryzjerviva.pl
salon@fryzjerviva.pl
Salon Fryzjerski Viva - Zielona Góra

Piękne włosy i fryzura nie powstają z przypadku, powstają przez wizytę. Umów się już dziś.

3 klucze do udanego cięcia, koloru, to zaufanie, zrozumienie i przede wszystkim dobra komunikacja. Dlatego nim zaplanujesz wizytę na zmianę koloru czy cięcia, zapraszamy na bezpłatną konsultację w dowolnym czasie. Krótka rozmowa pozwoli poznać oczekiwania i ocenić możliwości. Pozwala to nam również dobrać odpowiedniego stylistę pod kątem wizji, najlepszej komunikacji, kreatywności i umiejętności. Wówczas podczas wizyty mniej rzeczy może nas zaskoczyć, a Ty czujesz się bezpieczniej.

W tym salonie pracujemy zespołowo, choć każdy z nas jest inny. Mamy różne wizje, osobowości i charaktery. Jesteśmy różni, tak jak różni są nasi klienci. Łączy nas pasja, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i dbałość o najwyższą jakość usługi. Nie stać nas na przeciętność.

Cenimy sobie punktualność i prawdziwe relacje. To dzięki nim wszyscy czujemy się bezpiecznie. Słuchamy i rozmawiamy szczerze, o potrzebach i możliwościach, tych na „wierzchu” i tych ukrytych gdzieś głęboko.

Dajemy Wam nasze pomysły, dzielimy się wiedzą i otaczamy Wasze włosy troskliwą opieką. Pielęgnując, nadając formę, dodając blasku.

Dbamy o Wasz komfort, intymność i swobodę, prowadząc osobny salon dla Pań i Panów.

 

Zapraszamy do świata Studia VIVA!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4927

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top