Salon fryzjerski Gizela

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/71/149166312322029000.jpg
Suwałki 16-400, woj. podlaskie
Nowomiejska 5A
tel.: 604 499 202
http://www.gizela.suwalki.pl
salon@gizela.suwalki.pl
Salon fryzjerski Gizela - Suwałki

W 1980 roku, nowojorski fryzjer i wizjoner, Arnie Miller, opierając sięna swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzył grupę produktów MATRIX. Znając specyfikę pracy fryzjerów i majac dusze kreatora potrafiłdoskonale dopasować produkty do potrzeb rynku.
Jego motto: "Myśl, uwierz, miej marzenia, ośmiel się", stało sie inspiracją dla fryzjerów na całym świecie. Dlatego też niebawem marka Matrix zyskała pozycję lidera na amerykańskim rynku profesjonalnych produktów fryzjerskich.


To, co rozpoczęło się skromną linią dziesięciu produktów szybko urosło do miana jednej z najpotężniejszych marek na rynku profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji. Obecnie MATRIX jest marką nuemr 1 w salonach fryzjerskich w USA i również w Polsce coraz silniej umacnia swoją pozycję. Co więcej, w 2000roku MATRIX zdwoił swe siły, gdyż przejęty przez firmę L'Oreal uzyskął dostęp do wyników badań Grupy L`Oreal i łącząc nowatorskie amerykańskie technologie z najnowszymi odkryciami laboratorió francuskiego koncernu, dostarcza coraz doskonalszych produktów, rozwija swoje portfolio i coraz pełniej zaspokaja potrzeby fryzjerów i klientek.

Ze względu na wysoką jakość oraz nowoczesność naszych produktów, są one poelcane przez wielu fryzjerów i zdobywają coraz większą popularność zarówno w prasie profesjonalnej, jak i konsumenckiej.

Wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną powoduje, że produkty MATRIX są coraz częściej kupowane i stosowane przez polskie klientki. Dzięki temu MATRIX jest trzecią najczęściej wymienianą marką wśród produktów do pielęgnacji i stylizacji*. Ponadto MATRIX lansuje na rynku polskim najnowsze techniki koloryzacji i strzyżeń, będąc jednym z prekursorów mody i wizerunku.Matrix to nowoczesna, kreatywna marka z pasją, na której możesz polegac!

Od 3 listopada 2016r. 
​zapraszamy do nowej siedziby naszego salonu
przy ul.Nowomiejskiej 5A lok.4

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3955

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top