Salon Aśka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/506/149166312826137600.jpg
Zielona Góra 65-530, woj. lubuskie
Przy Gazowni 37
tel.: 68 325 61 60
http://www.salonslubnyaska.pl/article,pl,salony,17.html
info@salonslubnyaska.pl
Salon Aśka - Zielona Góra

Już od dwudziestu pięciu lat mamy przyjemność ubierać Panny Młode. Nasza praca nie jest zwykłą pracą sprzedawcy, a misją, której celem jest Wasz uśmiech i Wasze piękno. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu personelowi, tworzymy niezapomnianą atmosferę podczas poszukiwania idealnej sukni ślubnej, od pierwszych przymiarek aż po znalezienie tej wymarzonej..

Staramy się zawsze podkreślać urodę, wydobyć indywidualny charakter i styl każdej przyszłej Panny Młodej. Pracujące dla nas profesjonalne krawcowe potrafią sprawić, że każda z Was będzie w wybranej sukni wyglądała idealnie, aby w ten wyjątkowy dzień móc zachwycić urodą Pana Młodego, gości, a przede wszystkim – czuć się wspaniale.

Mamy zaszczyt poinformować, iż jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem marki Pronovias w naszym regionie. Firma Pronovias należy do czołówki światowych producentów sukien ślubnych. Przyszłe Panny Młode mogą już teraz znaleźć te wyjątkowe suknie w naszych salonach.

Współpracujemy także z wieloma innymi renomowanymi, światowej sławy firmami, takimi jak: Maggie Sottero, Justin Alexander, Sincerity, Sweetheart, Eddy K, Mori Lee, Annais, Sottero and Midgley, Agora, Affezionedla, których suknie tworzą znani włoscy, amerykańscy i hiszpańscy projektanci.

Z troski o Was, przyszłe Panny Młode, dokładamy wszelkich starań, aby nasze kolekcje były zawsze z najlepszego gatunku tkanin i zgodne ze światowymi trendami mody ślubnej. W tym celu kilka razy w roku jesteśmy na targach ślubnych w Mediolanie, Barcelonie, Amsterdamie i Essen, gdzie kompletujemy nasze kolekcje.

Ściany naszych salonów zdobią zdjęcia szczęśliwych Nowożeńców. Kolekcjonujemy je z dumą i radością, jako najlepsze potwierdzenie powodzenia naszej misji. Zapraszamy do naszych salonów w nadziei, że dołączą do nich także Wasze zdjęcia, uwieczniające ten szczęśliwy, magiczny moment..

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6695

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top