Sale Weselne Venecia i Verona

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9071/151982039281161400.jpg
Szczyrk 43-370, woj. śląskie
Górska 2
tel.: 502 045 193
http://www.veneciaiverona.com.pl
wesele@veneciaiverona.com.pl
Sale Weselne Venecia i Verona - Szczyrk

SALE WESELNE Venecia i Verona - największe w południowej polsce kryształowe żyrandole, lustrzane ściany szlifowane według włoskich standardów, stoły z nowoczesnym podświetleniem LED, najwyższa jakość potraw serwowanych przez Szefów Kuchni laureatów prestiżowych konkursów kulinarnych. Idealne miejsce, dla Par którym przyśniło się bajkowe wnętrze i iście królewskie przyjęcie.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego obiektu jakim są SALE WESELNE Venecia i Verona. Bliźniaczy budynek sal weselnych zlokalizowany w sąsiedztwie Romeo i Julia w samym centrum malowniczego Szczyrku, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na szczyt Skrzycznego, dopływ rzeki Żylica i regionalną karczmę. 
Eleganckie i wytworne wnętrza nowych sal weselnych są idealnym tłem do wspaniałej zabawy weselnej. WnętrzaSAL WESELNYCH Venecia i Verona przepełnione blaskiem weneckich żyrandoli i klasycznie szlifowanych luster dają niesamowity efetk przejrzystości, przestrzeni i luksusu.

Połączona z salami weselnymi Karczma Marysieńka to idealne miejsce na zorganizowanie biesiady z góralskim przytupem, to miejsce do którego zaprosi Państwa gości nasza kapela góralska na jeden z posiłków podczas przyjęcia. Tej atrakci nie może zabraknąć podczas tego wyjątkowego wieczoru!

Dla Par chcących przedłużyć wspólne biesiadowanie z gośćmi przygotowaliśmy wnętrza Włoskiej Winiarni - trzeciej sali w obiekcie w której możemy zorganizować poprawiny czy wspólny obiad po weselu.

Nowe SALE WESELNE Venecie i Verona oddajemy do Państwa dyspozycji już w 2018 roku, wszystkie zainteresowane Pary zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów. Dla Par które zarezerwują termin w naszym MIODOWYM MIESIĄCU mamy przewidziane specjalne PROMOCJE.

Wszystkie TERMINY w 2018:

 • 5% RABATU na weselne menu
 • 10 godzinny SERWIS BARMAŃSKI + sert startowy MAXI
 • FOTOBUDKA na 3 godziny przyjęcia
 • Podświetlany napis LOVE

Decydując się na organizację przyjęcia w terminach po za sobotą oferujemy wyjątkowe promocje i rabaty:

 

PIĄTEK/NIEDZIELA

 • 5% RABATU na weselne menu
 • Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (8 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA

WTOREK/ŚRODA/CZWARTEK

 • 10% RABATU na weselne menu
 • Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (8 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA

PONIEDZIAŁEK

 • Pakiet Szmaragdowy 295 zł w cenie 265 zł (RABAT 30 zł)
 • 80 miejsc noclegowych GRATIS 
 • Fontanna czekoladowa GRATIS

Przyjęcia weselne organizujemy po za sobotą od minimum 70 pełnopłatnych osób, w soboty od minimum 90 pełnopłatnych osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na www.veneciaiverona.com.pl

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2698

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top