Sala Gościnna "Magnacka"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/816/149166313137400800.jpg
Nieporęt 05-126, woj. mazowieckie
Zegrzyńska 30F
tel.: 604 668 144
http://www.magnacka.pl
kedzior3@wp.pl
Sala Gościnna

Sala gościnna

Położona jest w miejscowości Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim k/W-wy przy trasie Nieporęt-Zegrze.

To miejsce, gdzie uroczystą zabawę rodzinną można połączyć z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. „Magnacka” usytuowana jest tuż nad samym jeziorem z dostępem do plaży, z możliwością dopłynięcia łódką do mieszczącego się tutaj mola. Na plaży zadomowiły się u nas dzikie kaczki, łabędzie, wydry, bobry, bociany itd., które są szczególną atrakcją dla naszych najmłodszych gości.

Cały teren wokół budynku jest doskonale zagospodarowany. Od strony jeziora stoją ławeczki, stoliki, altanka, grill. Rosną tu kilkunastoletnie lipy i brzozy, które wspaniale dają cień szczególnie w okresie lata. Zimą Zalew Zegrzyński zamienia się w „lodowisko”, po którym ślizgają się bojery i inne pojazdy zimowe. Od wiosny do jesieni można popatrzeć na leniwie pływające żaglówki, a także na bardziej ekstremalne sporty wodne. Najpiękniej jest jednak wcześnie rano o wschodzie słońca, przyroda budzi się ze snu, a tafla jeziora jest niemal nieruchoma.

No cóż. I wtedy trochę żal jest już odjeżdżać…

Mamy nadzieję, że zatęsknicie Państwo za tym szczególnym miejscem na Mazowszu, wspominając miłe chwile, a my z naszej strony dołożymy wszelkich starań, żeby wybór naszej Sali w pełni zadowolił gusta i oczekiwania wszystkich gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 8312

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 22.09.2019
14 września organizowaliśmy w Sali Magnacka wesele.Miejsce urzekające .Piękne otoczenie, ziekeń,kwiaty,pomost nad Zalewem,dużo miejsc, aby odpocząć w czasie hucznej zabawy, imponujące wnętrza, pyszne jedzenie i dyskretny ,bardzo sprawny serwis. Ogólnie robi bardzo dobre wrażenie cała posiadłość Nasi goście byli zachwyceni.Polecamy to miejsce każdemu.:-)))Beata i Wojciech
Top