Sala Biesiadna Zagroda

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1542/149166313725478100.jpg
Nadarzyn 05-830, woj. mazowieckie
Główna 22
tel.: 605 205 912
http://www.zagroda.agro.pl/
rezerwacje@zagroda.agro.pl
Sala Biesiadna Zagroda - Nadarzyn

Sala Biesiadna Zagroda

Zagroda to Ośrodek Szkoleniowo-Wycieczkowy malowniczo położony na granicy parku krajobrazowego w sąsiedztwie stawów hodowlanych. Ktoś nam kiedyś powiedział, że czuć u nas Mazury. Coś w tym jest… Dla naszych gości mamy do dyspozycji 22 pokoje z około 70 miejscami noclegowymi. W pokojach dostępny jest bezpłatnie internet bezprzewodowy WI-FI.

Parkowe otoczenie, cisza, boiska sportowe i kort tenisowy stwarzają bardzo dobre warunki do regeneracji sił. Wiejskie tereny o bogatej historii zachęcają do przejażdżek rowerowych.

A wszystko to 25 km od centrum Warszawy, 18 km od Grodziska Mazowieckiego i 14 km od Piaseczna oraz Pruszkowa.

Oferujemy tanie noclegi w 22 pokojach z malowniczym widokiem parkowego otoczenia. W każdym z pokoi dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy Wi-Fi. Posiadamy boisko sportowe oraz kort tenisowy dla aktywniejszych rezydentów.

W naszym hotelu na pewno wypoczniesz od zgiełku miasta, dzięki wszechobecnej zieleni i ciszy która towarzyszy temu miejscu. Naszych gości możemy jeszcze zadowolić domowymi śniadaniami, godziny posiłków dostosujemy indywidualnie do życzeń naszych gości.

W naszym obiekcie organizujemy wesela i inne imprezy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4269

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top