Saksofonista na wesele | WeddingHero.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9147/153605017143512200.jpg
Lublin 20-570, woj. lubelskie
Szmaragdowa 16
tel.: 531 633 700
http://www.weddinghero.pl/twoje-atrakcje/saksofonista-na-slub-i-wesele
hello@weddinghero.pl
Saksofonista na wesele | WeddingHero.pl - Lublin

Saksofonista na wesele | WeddingHero.pl

Szukasz ciekawych inspiracji muzycznych na swoje wesele? A co powiesz na… saksofon? To wyjątkowy instrument o pięknych i ponadczasowych dźwiękach, które z całą pewnością uświetnią weselną zabawę. 

Nie bez powodu to właśnie saksofon uważany jest za jeden z najbardziej eleganckich instrumentów. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko podczas wesela, ale i w trakcie samej ceremonii ślubnej. Ale najważniejsze jest to, że wcale nie musisz umieć grać na tym instrumencie. To nasz saksofonista zadba o muzyczną oprawę. A trzeba zaznaczyć, że nasz muzyk to profesjonalny artysta – jest absolwentem Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, ponadto ukończył wydział artystyczny na UMCS w Lublinie.

Dźwięki płynące z saksofonu z całą pewnością podkreślą elegancki i podniosły charakter ceremonii ślubnej. To także wspaniałe muzyczne tło na przykład podczas przerwy obiadowej. Kto wie, ta wyjątkowa muzyka może nawet wyciśnie kilka łez wzruszenia z oczu zgromadzonych gości? A na pewno pozwoli zatopić się w pięknych myślach i marzeniach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 946

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top