Ś jak Ślub Wedding Planner

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1643/151626598271999300.png
Szczecin 72-004, woj. zachodniopomorskie
Staroleśna 7a
tel.: 513 053 305
http://sjakslub.pl/
organizacja@sjakslub.pl
Ś jak Ślub Wedding Planner - Szczecin

Ś jak Ślub to powstały w 2009 roku miesięcznik o tematyce ślubnej ukazujący się na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dzięki interesującej formie oraz ciekawym treściom biuletyn szybko zyskał zaufanie w oczach przyszłych nowożeńców. Dzięki nim i ich licznym zapytaniom zostaliśmy zmotywowani do utworzenia Wedding Planner – firmy zajmującej się kompleksową organizacją wesel. Poprzez lata współpracy z licznymi regionalnymi firmami jesteśmy atrakcyjnym partnerem handlowo-usługowym.

Ponadto stanowimy zgrany zespół reprezentujący interesy naszych klientów. Doskonale obyci z polityką ślubną oraz znający realia rynku zachodniopomorskiego, jesteśmy w stanie kompletnie i rzetelnie dopilnować zadań zleconych przez klienta. Jesteśmy przekonani o tym, że w branży ślubnej nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych. Każdy pomysł klienta traktujemy poważnie i dążymy do jego realizacji.

Pary które powierzyły nam całkowitą lub częściową organizacją swojego wesela są dowodem na to, że konsultant Ś jak Ślub Weeding Plenner jest niezbędny, by móc beztrosko cieszyć dniem zawarcia związku małżeńskiego

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1975

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top