S and M studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2662/150204794071135900.jpg
Parczew 21-200, woj. lubelskie
11 Listopada
tel.: 518 827 066
http://www.slawekbialek.pl
bialek.slawek@wp.pl
S and  M studio - Parczew

S & M. Studio wideofilmowania. Białek S.

 

Mój styl filmowania to forma reportażu, filmuje przy użyciu 2 aparatów "stworzonych" na potrzeby filmowania właśnie - Panasonic GH3 i G7. Dzięki jasnym i długim obiektywom mam możliwość filmowania z odległości, bez potrzeby używania lampy dzięki temu moja obecność nie przeszkadza w tak ważnej ceremonii jaką jest ślub a na sali Wasi goście będą mogli czuć się swobodnie nie czując obecności kamerzysty. Wykorzystuje profesjonalny sprzęt do stabilizacji obrazu Glidecam i Slidekamera jak również cyfrowy rejestrator dźwięku dający możliwość nagrania "czystego" dźwięku zarówno w kościele jak i na sali weselnej.

W ciągu całego dnia wspomagam się drugą kamerą SONY HDR-AS200. Postaram się uwiecznić najważniejsze momenty Waszego ślubu w pełni oddając atmosfere tego dnia. Cały film będzie urozmaicony teledyskami w Waszym guście muzycznym. Gotowy materiał filmowy odbierzecie w wybranym przez Was formacie; plycie DVD , BLU RAY i PENDRIVE w personalizowanych okładkach i z nadrukiem na płytach.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych teledysków na moim kanale youtube https://www.youtube.com/watch?v=P6qt08ZZ11Y&t=76s 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 824

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top