RZ Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/191/162287911806522900.jpg
Lublin 20-337, woj. lubelskie
Pogodna 50
tel.: 602 686 664
http://www.rzstudio.pl
info@rzstudio.pl
RZ Studio - Lublin

Firma RZ STUDIO jest firmą z dużym doświadczeniem i wyobraźnią. Podstawową działalnością firmy jest wideofilmowanie oraz fotografia, głównie reportaże ślubne i okolicznościowe. Do tematu ślubnego staramy się podchodzić w sposób nowoczesny i nieszablonowy. Nasz profesjonalizm to nie tylko technika, jakość zdjęć i filmów. To całokształt podejścia do Klienta, który uśmiecha się z zadowoleniem, kiedy ustalamy warunki współpracy i wtedy, gdy oddajemy efekty naszej pracy.  

Na początku połączył nas Internet. Wraz z pierwszym spotkaniem przyszło uczucie. Powoli odkrywaliśmy, że podobnie patrzymy na świat, mamy wspólne zainteresowania, nie lubimy bylejakości, nic nierobienia i mierzi nas brak szacunku do innych.
Później w wyniku splotu szczęśliwych acz niespodziewanych okoliczności zaczęliśmy razem pracować i stwierdziliśmy, że taki duet sprawdza się znakomicie. Czasami wystarczy, że na siebie spojrzymy i wszystko jest jasne, ale potrafimy też spierać się przez pół nocy o jedno zdjęcie czy fragment filmu. Z reguły udaje nam się jednak wypracować kompromis, bo w pracy jak w życiu: jeżeli do wyboru mamy dobry film lub dobre jedzenie, to wybierzemy jedno i drugie :-)

Nasz profesjonalizm to nie tylko technika, jakość zdjęć i filmów. To całokształt podejścia do Klienta, który uśmiecha się z zadowoleniem, kiedy ustalamy warunki współpracy i wtedy, gdy oddajemy efekty naszej pracy.

Bo mamy to szczęście, że lubimy to, co robimy i robimy to, co lubimy.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4110

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.43 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top