Rusałka Ośrodek Wypoczynkowy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1785/149166314253099900.jpg
Łazy 76-002, woj. zachodniopomorskie
Leśna 22
tel.: 511 114 207
http://www.rusalka-nadmorzem.pl
recepcja@rusalka-nadmorzem.pl
Rusałka Ośrodek Wypoczynkowy - Łazy

Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka” położony jest w Łazach koło Mielna – miejscowości chętnie wybieranej na wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w szczególności tych z Państwa, którzy poszukują noclegów z wyżywieniem na wakacje rodzinne.

“Nie ważne jak długo jest się razem,
Ważne jak piękne są te wspólne chwile.”

Romantyczne przyjęcie weselne nad Bałtykiem, to marzenie wielu Młodych Par. Jest to wydarzenie wyjątkowe, dlatego też obdarzając nas zaufaniem, możecie Państwo być pewni, że będzie ono dla Was dniem najwspanialszym i niezapomnianym.

Oddajemy Państwu do dyspozycji salę na 120 osób – o pow. ok. 220 m2 (18 x 12 m) z zewnętrznym tarasem – ok. 108 m2 (18 x 6 m), różne propozycje menu do wyboru oraz profesjonalną obsługę, która zadba o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

Młodej parze zapewniamy powitanie chlebem i solą, oraz specjalnie przygotowany pokój na noc poślubną. Oferujemy również zakwaterowanie dla Państwa rodziców i Gości w specjalnych, promocyjnych cenach.
Cena za nocleg do uzgodnienia w zależności od ilości osób, standardu pokoju i ilości dób.
Organizując wesele w naszym obiekcie możecie liczyć Państwo na naszą pomoc przy koordynacji szeregu usług dodatkowych takich jak dekoracja sali, pokazy sztucznych ogni, fontanny czekoladowe.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2071

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top