Rosenthal

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/157/149166312418529900.jpg
Bydgoszcz 85-034, woj. kujawsko-pomorskie
Długa 26
tel.: 61 851 62 96
http://www.rosenthal.pl
office@rosenthal.pl
Rosenthal - Bydgoszcz

Rosenthal

Firma Rosenthal istnieje już od ponad 125 lat i jest niezaprzeczalnym synonimem luksusu, elegancji i wyrafinowanej estetyki. Jej historia rozpoczęła się w 1879 roku, kiedy Philip Rosenthal senior założył fabrykę porcelany w bawarskiej miejscowości Selb. Dzięki wyjątkowej dbałości o zapewnienie porcelanie wyjątkowej jakości, w ciągu trzech dekad manufaktura Rosenthal zyskała uznanie na całym świecie. 

Współcześnie oferta marki jest bardzo rozbudowana. Wynika to bowiem z podejścia do projektowania zapoczątkowanego przez założyciela firmy i kontynuowanego przez jego syna Philipa Rosenthala juniora. Obaj uważali, że klientom należy zaproponować niebanalny styl życia, dlatego też Rosenthal sygnuje dziś nie tylko projekty bezpośrednio związane z kulturą stołu jak porcelana, srebra czy szkło, lecz również wyrafinowane akcesoria wnętrzarskie. 

Obok klasycznej oferty Rosenthal Classic, w której z pewnością zachwycą serwisy Biała Maria, Monbijou czy Sanssouci, istnieją także niezwykle nowatorskie kolekcje Studio Line czy Home Designs, będące ukłonem firmy w kierunku klientów podążających za nowoczesnymi trendami. Natomiast dla miłośników sztuki przygotowano wyrafinowane kolekcje designerskie powstałe przy współpracy ze światowej sławy projektantami jak choćby Versace czy Fornasetti.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3508

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top