Rosado Salon Sukien Ślubnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3788/151619674480258900.png
Łódź 90-266, woj. łódzkie
Wschodnia 55
tel.: 733 599 247
http://www.rosado.pl
rosado@rosado.pl
Rosado Salon Sukien Ślubnych - Łódź

Salon Rosado to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce, nadają ciepłą, rodzinną atmosferę, wysłuchają i doradzą w której kreacji Panna Młoda będzie wyglądała olśniewająco i czuła się wyjątkowo.

Przez lata nabyliśmy doświadczenie przy dobrze materiałów, dodatków, a także poznaliśmy tajniki, który model sukni ślubnej podkreśli urodę Panny Młodej i jest jej dedykowany.

Współpracujemy z niezależnymi artystami, stylistami i projektantami z Polski, Europy a w zasadzie z całego świata, którzy wkładają serce i pasję w przygotowanie niestandardowych wzorów, pozwalają nam zdobyć najlepsze materiały i niezwykłe doświadczenia, w tworzeniu naszych kreacji ślubnych jak i wieczorowych.

Jeśli masz swoje marzenie pomożemy je urzeczywistnić

Suknia ślubna to dla wielu kobiet najważniejsza kreacja w życiu.

Jej wybór spędza sen z powiek niejednej przyszłej Pannie Młodej. Chodzi przecież o to, aby zachwycić wszystkich gości i przede wszystkim wzbudzić podziw w oczach wybranka. Pragnę, aby wszystkie Panny Młode miały tyle szczęścia przy dokonywaniu tego wyboru. Wieszając po ślubie suknię w szafie, zdałam sobie sprawę, że tworząc autorską kolekcję sukien ślubnych, mogę spełnić najskrytsze marzenie wielu kobiet.
Moja wielka pasja związana z modą i stylizacją, od lat wspierana zdobywaną wiedza teoretyczna i profesjonalnymi doświadczeniami, zaowocowała pomysłem przygotowanie swojej kolekcji sukien ślubnych i otwarcia Salonu Rosado.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1997

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top