Ristorante Estella

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/864/151930939783739200.jpg
Poznań 60-318, woj. wielkopolskie
Węgorka
tel.: 661 966 805
http://www.estella.pl/restauracje/poznan-ul-wegorka/
catering@estella.pl
Ristorante Estella - Poznań

Estella to ważny punkt na kulinarnej mapie Poznania już od ponad 25 lat. Nasza pierwsza restauracja włoska powstała w samym sercu stolicy Wielkopolski 1 czerwca 1991 r. Od tego czasu zmienił się Poznań, zmieniliśmy się i my, ale to, co najistotniejsze, pozostało – nasza kuchnia i wyjątkowa atmosfera.

Od początku istnienia Estelli dbamy o to, by dania z naszego menu spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Pyszny obiad czy romantyczna kolacja w naszej restauracji, a może przyjęcie lub piknik, na który dostarczymy nasze smakołyki – z Estellą każdy posiłek będzie wyjątkowy.

Dzięki dużej powierzchni ta restauracja włoska jest idealnym miejscem dla często organizowanych przez nas okolicznościowych przyjęć, bankietów i wesel. Pełni też rolę zaplecza gastronomicznego dla konferencji i sympozjów organizowanych w Centrum Kongresowym, a także obsługuje gości hotelowych. W naszym menu jest około 170 pysznych potraw – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem, doskonale wyszkolonym personelem, specjalistycznym transportem oraz jednolitą zastawą stołową dla 3 000 osób.

Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa na najwyższym poziomie wesele oraz inne przyjęcia okolicznościowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów.
 
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3289

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top