Restautracja Klemens

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1699/151333382566052800.png
Szczebrzeszyn 22-460, woj. lubelskie
Słodka
tel.: 515 167 912
http://restauracjaklemens.pl/
restauracja.klemens@op.pl
Restautracja Klemens - Szczebrzeszyn

Restauracja & Hotelik Klemens

Po sześciu latach renowacji w 2010 roku parter budynku został otwarty jako restauracja natomiast rok później do użytku zostało oddanych 6 pokoi hoteliku.

Restauracja serwuje wykwintnie przygotowane menu, w którym oprócz dań z cielęciny, drobiu i wieprzowiny znajdziecie Państwo dania regionalne takie jak pstrąg roztoczański, gulasz z dziczyzny czy też pierogi z kaszą i twarogiem. Dzięki wspaniałej lokalizacji, rozległemu ogrodowi oraz placu zabaw miejsce to jest idealne na spotkania ze znajomymi, zorganizowanie chrzcin, komunii, urodzin oraz wesel.

Dysponujemy 6 komfortowo wyposażonymi pokojami z łazienkami, które zostały zaprojektowane aby zapewnić naszym Gościom spokój i wygodę.

Restauracja & Hotelik Klemens jest idealnym miejscem dla Gości podróżujących służbowo i turystycznie.

Nazwa restauracji i hoteliku została utworzona od dawnej nazwy wsi Klemensów (od 1934 roku część miasta Szczebrzeszyn). Przy wschodniej granicy Szczebrzeszyna mieści się barokowy pałac, który został wybudowany z inicjatywy Teresy Zamoyskiej (1744-1746), jego dziedzicem został Klemens Zamoyski i od jego właśnie imienia powstała nazwa wsi Klemensów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2078

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top