Restauracja Wiesz Co Zjesz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2217/149166315263334900.jpg
Warszawa 00-647, woj. mazowieckie
pl. Konstytucji 1
tel.: 502 448 252, 509 286 524
http://www.wieszcozjesz.pl
biuro@wieszcozjesz.pl
Restauracja Wiesz Co Zjesz - Warszawa

Restauracja Wiesz Co Zjesz

Nasza Restauracja jest miejscem, w którym gwartantujemy Państwu domową atmosferę z wyśmienitą kuchnią i sympatyczną obsługą.

Zorganizujemy wszelkiego typu przyjęcie - od biznesowych eventów, rocznic, do rodzinnych, hucznych lub kameralnych spotkań.

Restauracja pomieści w klasycznej formie zasiadanej do 120 osób, w formie stojącej do 200 osób.

Dysponujemy dwiema salami - główna oraz bankietowa.

W przypadku przyjęc powyżej 70 osób do Państwa dyspozycji są obydwie sale.

Podczas kameralnych spotkań do 40 - 50 osób proponujemy salę bankietową na wyłącznośc.

Wesela

 

Dlaczego wybrać Wiesz co Zjesz  Restauracja & Katering

Ona + On
Jeśli planujecie ślub i podobnie jak my, chcecie, aby ten wyjątkowy dzień był dokładnie taki, jak Wy-marzyliście sobie, my jesteśmy właśnie dla Was:)
Zupełnie niedawno w sierpniu 2016 roku znaleźliśmy chwilę, aby po 11 latach zorganizować nasze własne wesele:)
Chcieliśmy, aby było po naszemu, w naszym domu, w gronie najbliższych.
Jeśli również macie nietypowe marzenia o Waszym ślubie i chcecie zorganizować go na łące, w romantycznej scenerii - jesteśmy dla Was.
Jeśli chcecie urządzić kameralne przyjęcie w samym sercu miasta - ugościmy Was w Wiesz Co Zjesz. (W opcji z tańcami maksymalnie 100 osób).
W przypadku kateringu ilość osób nieograniczona.
Niezależnie od miejsca, zawsze będzie po Waszemu, my damy z siebie wszystko, a nawet więcej.
Ja zadbam o piękne dekoracje - zgodnie z Waszym upodobaniem, mąż, a jednocześnie szef kuchni dopilnuje, aby zachwycić podniebienia Waszych gości, serdeczna i przyjazna obsługa sprawi, że niezależnie od miejsca, poczujecie ciepłą, domową i przyjazną atmosferę.
Obiecujemy, że damy Wam, to coś, co zachwyci Was i Waszych gości oraz sprawi, że to przyjęcie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Takie Wasze:)
Serdeczności
Iwona & Rafał Miernik oraz zespół Wiesz co Zjesz

Katering

Organizujemy wszelkiego typu kateringi - przyjęcia wyjazdowe poza restauracją, do których podchodzimy z ogromnym sentymentem, ponieważ to właśnie kateringi zapoczątkowały naszą "przygodę" z gastronomią, dokładnie 20 lat temu.

Jako restauracja posiadamy odpowiednio wyposażone zaplecze oraz zespół doświadczonych pracowników kuchni i sali, dzięki czemu możemy przygotowac właściwie każde zamówienie.

Praktykujemy zaróno obsługę drobnych kateringów na przerwy kawowe i lunche, organizację prestiżowych ewentów z okazji np. otwarcia nowego obiektu, rocznicy, sukcesu firmy, przyjęc piknikowych połączonych z grillowaniem, wesel o różnorodnej stylistyce, do przyjęc rodzinnych w domach lub garden party, skoczywszy na romantycznych  zaręczynach dla dwojga na zielonej trawce.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, przygotujemy adekwatne menu uwzględniając zarówno sugestie kulinarne jak i zaplanowany budżet. Nie praktykujemy wzorów menu, ponieważ jest ono zawsze sezonowe, urozmaicone, dedykowane dla konktetnej okoliczności z uwzględnieniem oczekiwań uczestników.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1541

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top