Restauracja Timberland

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1861/149166314433640200.jpg
Orzesze 43-180, woj. śląskie
Nowa 46
tel.: 32 221 24 18
http://restauracja-timberland.pl/
biuro@restauracja-timberland.pl
Restauracja Timberland - Orzesze

Dysponujemy 3 salami:  Sala bankietowa Największa z naszych sal, mogąca pomieścić 120 osób. W pełni klimatyzowana sala, mająca dużo miejsca do tańczenia i na stoły przy których usiądą wygodnie goście weselni. Zmieści się także duża orkiestra. Sala wyposażona jest w oddzielne ubikacje oraz schowek na rzeczy potrzebne podczas wesela.

Sala bankietowa urządzona jest w staropolskim stylu i jest bardzo dobrze oświetlona, dzięki czemu zarówno goście weselni będą zadowoleni jak i fotografowie, którzy nie będą musieli się martwić o dodatkowe oświetlenie. Jedynym dodatkowym oświetleniem są urządzenia do wizualizacji muzyki, w które także nasza sala jest wyposażona.

Sala przy kominku Sala przeznaczona dla 35 osób. Klimat swojskości podkreślają drewniane stoły, wygodne krzesła i gliniany kominek. Domowe specjały oraz palący się ogień w kominku podkreślają wyjątkowy charakter tej sali, ale nie zabrakło także klimatyzacji. Sala na piętrze Bardzo stylowa sala w otoczeniu drewna i kamienia dla 80 osób. Posiada klimatyzację,

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1475

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top