Restauracja Tiffany

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1482/151238613781744800.png
Wola Filipowska 32-065, woj. małopolskie
Chrzanowska 2
tel.: 12 283 77 88
http://restauracjatiffany.pl/
tiffany@restauracjatiffany.pl
Restauracja Tiffany - Wola Filipowska

Restauracja Tiffany to rodzinna restauracja położona w podkrakowskiej Woli Filipowskiej.

Marzeniem każdej Młodej Pary jest niepowtarzalny ślub. Eleganckie i zarazem proste wnętrza i smaczna kuchnia czynią z Restauracji Tiffany idealne miejsce na przyjęcie weselne. Mieliśmy przyjemność wspierać w najszczęśliwszych chwilach już niejedną Młodą Parę. Chcemy przekazać Państwu naszą wiedzę i doświadczenie, proponując indywidualne menu, sugerując jak najlepsze ustawienie stołów i dobór odpowiedniej dekoracji.

Pamiętamy o każdej Państwa sugestii i robimy wszystko, by zrealizować każdy pomysł w najlepszej formie. Na Państwa życzenie przyjmiemy na siebie rolę kompleksowego organizatora oraz koordynatora tego najważniejszego dla Nowożeńców wydarzenia. Nasze sale mogą pomieścić do 250 osób. Proponujemy stoły okrągłe lub prostokątne.Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowie Państwu menadżer naszej restauracji.

Sale, w których odbywa się przyjęcie weselne, posiadają wydajną klimatyzację. Na zmęczonych zabawą Gości czeka letnia altana, a na piętrze osiem pokoi dla 25 osób. Dla najmłodszych przygotowujemy kącik z zabawkami i matami edukacyjnymi. Współpracujemy także z profesjonalnymi animatorkami, które dzięki swojemu doświadczeniu zapewnią dzieciom niezapomniane wrażania. Restauracja Tiffany jest przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

W ofercie przedstawiamy bogaty wybór potraw oraz dodatkowo oferujemy możliwość skomponowania własnegomenu. Wybrane menu należy potwierdzić najpóźniej do dwóch tygodni przed weselem.Pamiętamy o najmłodszych Gościach,dlatego na życzenie w menu weselnymkomponujemy ich ulubione potrawy. Koszt uczestnictwa dzieci (od 4 do lat 12) w przyjęciu weselnym objęty jest 50% bonifikatą,natomiast dzieci do lat 3 otrzymują posiłek bezpłatnie. W naszej restauracji uwzględniamy wszystkie preferencje Gości, przewidując przygotowanie dań wegetariańskich, wegańskich i bezglutenowych.

Oferujemy pokoje dla gości weselnych w specjalnych cenach (weselny cennik pokoi gościnnych obowiązuje w przypadku wynajmu wszystkich miejsc). W ofercie znajdują się pokoje jedno-, dwu-, trzy, czteroosobowe oraz apartament. Obiekt, przy wykorzystaniu dostawek może pomieścić 25 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3290

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top