Restauracja Staroświecka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1162/151333978715949100.png
Warszawa , woj. mazowieckie
Al. Komisji Edukacji Narodowej 53
tel.: 22 436 58 68
http://www.staroswiecka.pl
ken@staroswiecka.pl
Restauracja Staroświecka - Warszawa

Serwujemy kuchnię polską i europejską, uwielbianą przez wielu, dlatego tak doskonałą na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie organizacji imprez firmowych, plenerowych, urodzin, imienin, chrzcin, komunii i wesel oraz innych uroczystości na terenie Warszawy. Nasi kucharze przygotują wyśmienite zimne przekąski serwowane na półmiskach oraz dania gorące serwowane w podgrzewaczach. Specjalnością restauracji jest kaczka pieczona z jabłkami, podana na tradycyjnych zasmażanych buraczkach. Nasi kelnerzy i barmani profesjonalnie obsłużą każde przyjęcie w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i czasie.

Restauracje Staroświecka współpracuje również z grupami artystów i muzyków, którzy mogą uatrakcyjnić lub poprowadzić dowolną imprezę. Istnieje możliwość wypożyczenia namiotów, parasoli oraz zestawów stołów i krzeseł, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem. Dodatkowo nasza firma może przygotować pełną kampanię reklamową danej imprezy oraz stworzyć reportaż z jej przebiegu.

Nasza restauracja obsługuje firmy również w zakresie obiadów dla pracowników. Oferujemy catering w rejonie Ursynowa i całej Warszawy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani indywidualną ofertą obiadową, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, to ułatwi nam przygotowanie odpowiedniej, specjalnie skrojonej dla Państwa wstępnej propozycji. Prosimy podać przybliżoną liczbę obiadów oraz godzinę dostawy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2195

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top