Restauracja Sielanka Kozi Dwór

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2021/151144698014635000.png
Gietrzwałd 11-036, woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyńska 1
tel.: 89 512 34 56 lub 515 233 993
http://restauracjasielanka.pl
biuro@restauracjasielanka.pl
Restauracja Sielanka Kozi Dwór - Gietrzwałd

Restauracja Sielanka to miejsce o niepowtarzalnym charakterze, gdzie kuchnia jest pasją tworzenia. Sielanka, wrośnięta w krajobraz na pograniczu Warmii i Mazur, z jednej strony otoczyła się malowniczymi polami i łąkami, z drugiej za sąsiada wybrała Gietrzwałd – obowiązkowy przystanek na drodze każdego pielgrzyma i pasjonata architektury i sztuki sakralnej.

Z łąk i pól, a także z własnego ogrodu czerpiemy naturalne, pełne smaków i aromatów produkty do swojej kuchni. Zaprzyjaźnieni gospodarze zaopatrują nas w niczym nieskażone, pełne smaków owoce, warzywa, mięso i nabiał. Dzięki tym darom natury oraz dzięki wyjątkowym talentom naszych kucharzy możemy oferować pielgrzymom z gietrzwałdzkiej bazyliki, turystom, weselnym biesiadnikom, biznesmenom uciekającym od zgiełku cywilizacji najwyższej jakości specjały kuchni polskiej.

To tutaj najlepiej rozpływa się w ustach dziczyzna z warmińskich lasów i ryby z nieskazitelnie czystych okolicznych wód. To tu serwujemy tradycyjne, pożywne zupy, misternie lepione pierogi, lekkie i zdrowe sałaty. To tu strudzony wędrowiec po królewsku napełni żołądek, oferując przy tym swoim zmysłom odgłosy, zapachy i obrazy typowe dla warmińskiej wsi, odgrodzonej od Mazur cieniutką wstążeczką krystalicznej Pasłęki…

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3235

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.75 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top