Restauracja Renatka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1099/151334017226177300.png
Rybnik 44-273, woj. śląskie
Morcinka 16
tel.: 32 421 39 00 lub 604 958 311
http://www.restauracja-renatka.pl
ewa.wargacka@wp.pl
Restauracja Renatka - Rybnik

Nasza restauracja świadczy usługi gastronomiczne dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez i przyjęć w lokalu oraz jako CATERING do domu lub dla firm i szkół.

Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze kuchenno produkcyjne.W naszym menu prezentujemy dania kuchni polskiej inspirowanej polskimi tradycjami , wyśmienitej kuchni europejskiej a także serwujemy wspaniałą pizzę pół metra.Zapraszamy do naszej restauracji na obiad lub inne wybrane danie lub proszę zamówić telefonicznie-dowozimy.Przygotowujemy także i dowozimy  posiłki regeneracyjne o odpowiedniej gramaturze i kaloryczności w opakowaniach jednorazowych.

  • WESELE
  • CHRZCINY
  • KOMUNIA
  • SPOTKANIE RODZINNE
  • STUDNIÓWKA
  • BANKIETY
  • IMPREZY PRZY GRILU

Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju imprez i przyjęć w lokalu oraz jako CATERING do domu lub dla firm i szkół.

Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze kuchenno produkcyjne.

W naszym menu prezentujemy dania kuchni polskiej inspirowanej polskimi tradycjami , wyśmienitej kuchni europejskiej a także serwujemy wspaniałą pizzę pół metra.
Zapraszamy do naszej restauracji na obiad lub inne wybrane danie lub proszę zamówić telefonicznie-dowozimy.

Przygotowujemy także i dowozimy posiłki regeneracyjne o odpowiedniej gramaturze i kaloryczności w opakowaniach jednorazowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3966

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top