Restauracja "Pod Zielonym Wzgórzem"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3842/151636698406830900.png
Adamów 22-442, woj. lubelskie
Jacnia 142
tel.: 513 759 592
http://www.jacnia.pl
biuro@jacnia.pl
Restauracja

Wybór idealnego miejsca na przyjęcie weselne to jeden z najważniejszych aspektów. To od tej decyzji będzie zależeć m.in. jakość serwowanych posiłków, profesjonalizm obsługi kelnerskiej, wrażenia z estetyki wnętrza i otoczenia, czy komfort noclegów. Jeśli szukają Państwo nietuzinkowej sali weselnej, z menu opartym na najlepszych jakościowo produktach pochodzących od lokalnych producentów, pięknym i ustronnym teren wokół, bazą noclegową o wysokim standardzie, oraz doświadczoną i uprzejmą obsługą kelnerską – Restauracja „Pod Zielonym Wzgórzem” przy Ośrodku Wypoczynkowym w Jacni jest wymarzonym miejscem dla Państwa.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy klimatyzowaną, stylowo wykończoną salę restauracyjną idealną na przyjęcia do 140 osób, hotel z 12 pokojami , zapewniający łącznie do 42 miejsc noclegowych, transport w obrębie do 30km, strefę relaksu z sauną, jacuzzi oraz kącikiem masażu, oraz zupełną nowość na rynku: możliwość transmisji przyjęcia weselnego on-line! Dzięki tej usłudze, goście, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Państwa imprezie, zobaczą ją na żywo w Internecie na specjalnie utworzonym do tego prywatnym kanale.

Organizując przyjęcie w Jacni, mogą być Państwo pewni, że wszystko zostanie „zapięte na ostatni guzik” a jedyną rzeczą o jaką Państwo będziecie się martwić to siły do całonocnej zabawy.

Zapraszamy na wizytę w Jacni, która kradnie serca każdego, kto tu zagości…
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1517

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top