Restauracja Oranżeria

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1793/151376762262974900.png
Lublin 20-469, woj. lubelskie
Ciepłownicza 3A
tel.: 81 441 45 95 lub 504 858 806
http://www.restauracja-oranzeria.pl/
info@restauracja-oranzeria.pl
Restauracja Oranżeria - Lublin

Restauracja Oranżeria to doskonałe miejsce na organizację wszelkich imprez okolicznościowych. Organizujemy wesela, bankiety, imprezy firmowe, chrzciny, komunie, szkolenia i konferencje. Nowoczesne i przestronne wnętrza, interesujące menu oraz nasze wieloletnie doświadczenie w gastronomii to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy serdecznie! Wiosną 2008 oddaliśmy do użytku po kompleksowym remoncie nasz główny budynek, w którym organizowane są imprezy i spotkania. Mówimy "NIE" rytunie i szablonom! Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania i pomysły, jesteśmy gotowi, by Państwu doradzać i proponować najlepsze rozwiązania. Zawsze mamy świadomość, że dla nas Państwa impreza to praca a dla Państwa to najważniejsze chwile w życiu - szanujemy to, angażujemy się i robimy wszystko, by zagwarantować Państwu spokój i radość najpiękniejszych chwil.  

Organizacja wesela u nas to gwarancja:

• doskonałego planu i perfekcyjnego przygotowania,
• zgodnego z ustaleniami przebiegu wydarzeń,
• niezapomnianej i sprzyjającej dobrej zabawie atmosfery,
• dokładnego i przejrzystego rozliczenia usługi,
• pełnej opieki i doradztwa z naszej strony.

Nasze podstawowe atuty: 1. Budynek Centrum Konferencyjnego BENSIP - nowoczesny i funkcjonalny. 2. Ludzie - zaangażowani, doświadczeni, pełni entuzjazmu, gotowi nieść pomoc i poradę. 3. Kuchnia - doskonale wyposażona, na miejscu, obsługiwana przez najlepszych kucharzy. 4. Koszty - uzgodnione i jasne, żadnych ukrytych opłat ani podatków, cena poniżej średniej za jakość powyżej średniej, 5. Dokumenty - u nas nie muszą Państwo prosić o umowę, paragon czy fakturę VAT, bo u nas przykładamy dużą wagę do konkretów - jeśli coś obiecujemy, to możemy dać to Państwu na piśmie, jeśli płacą Państwo cenę z podatkiem VAT, to podatek odprowadzamy w 100% - nie oszukujemy, nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, jesteśmy dokładni i precyzyjni.   Serdecznie zapraszamy!  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3043

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top