Restauracja Krasnodwór

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/760/149166313095318600.jpg
Warszawa 01-473, woj. mazowieckie
Antoniego Kocjana 70
tel.: 22 666 94 84
http://www.krasnodwor.pl
krasnodwor@krasnodwor.pl
Restauracja Krasnodwór - Warszawa

Witamy w Restauracji Krasnodwór

Niespotykane w warunkach Warszawy położenie wśród lasów i łąk Parku Leśnego Bemowo, w sąsiedztwie trzech rezerwatów przyrody z wyjątkowym klimatem Puszczy Kampinoskiej zapewnia naszym Klientom codziennie od godz. 12:00 poczucie intymności i możliwości obcowania z Naturą.

Restauracja Krasnodwór to wyjątkowe miejsce oferujące miłą atmosferę, spokój, wyśmienitą kuchnię oraz możliwość pełnego relaksu bądź aktywnej rozrywki, w zależności od potrzeb ciał i ducha.

Restauracja Krasnodwór zaskoczy Państwa nie tylko różnorodnością potraw, lecz również ich wyjątkowym smakiem  w eleganckiej oprawie. Słyniemy z dobrej staropolskiej kuchni, a przyrządzone przez nas kaczki, dziczyzna czy gęsina stały się już niemal legendarne na warszawskim rynku gastronomicznym.

Za jakość serwowanego jedzenia odpowiada szanowany Szef Kuchni, które cały czas doskonali się pod okiem najlepszych kucharzy świata w stowarzyszeniu Eurotoques.

Wystarczy spróbować by na zawsze rozsmakować się w Krasnodworze!

Restauracja Krasnodwór to miejsce stworzone do spotkań rodzinnych, randek, organizacji imprez okolicznościowych, firmowych, integracyjnych, pikników czy występów artystycznych.

Otaczający lokal plener sprzyja  atmosferze odpoczynku i intymności, a miła obsługa i wyśmienite jedzenie dopełnia celebrację chwili ze znajomymi.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5684

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top