Restauracja Koncertowa

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/244/151930694782555200.jpg
Krynica-Zdrój 33-380, woj. małopolskie
Piłsudskiego 76/2
tel.: 18 471 53 53
http://www.restauracjakoncertowa.pl
kontakt@restauracjakoncertowa.pl
Restauracja Koncertowa - Krynica-Zdrój

Restauracja Koncertowa - kuchnia dla smakoszy i romantyczne miejsce dla zakochanych. Miejsce wyjątkowe, bo zabytkowe i zlokalizowane w otoczeniu Parku Słotwińskiego. Oprócz pysznego jedzenia, można się tu też dobrze bawić, np. śpiewając karaoke. Zaręczyny? Kameralne Wesele? Zapraszamy do nas!

Restauracja koncertowa to nie tylko miejsce do spożycia posiłku. To miejsce odpoczynku i relaksu, z dala od ruchu samochodowego, w otoczeniu parku, z miejscem do zabawy dla dzieci. Sam lokal znajduje sie w zabytkowym budynku, dawnym pawilonie koncertowym, z zachowaną architekturą, typową dla naszego regionu.

Kuchnia nasza oferuje posiłki oparte na tradycyjnych przepisach. Przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie są naszą główną wytyczną. W ofercie swojej mamy również duży asortyment win, dla smakoszy tego napoju.

Dzieci:

Nie ma przeszkód, aby dzieci towarzyszyły Państwu w czasie kolacji. Pamiętać jednak należy, że w restauracji nie ma dziecięcej oferty jak specjalne menu, czy kącik zabaw.
Grupy:

Przy zamówieniach z karty możemy jednocześnie ugościć do sześciu osób. Rezerwacje dla większych grup wymagają ustalenia wspólnego menu oraz przedpłaty w wysokości 200 PLN od osoby.
Parking: bezpośrednio przy restauracji
Średni czas serwisu: 3h

Zwierzęta:

Koncertowa nie jest przystosowana do goszczenia piesków. Prosimy więc pamiętać o zapewnieniu opieki dla swoich czworonożnych przyjaciół na czas pobytu w restauracji.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2752

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 11.06.2020, ocena: 5
To nie lokal na wesele. Za to idealne miejsce np na kameralną kolację po ślubie.
Top