Restauracja Hotel Delicjusz

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1008/149166313311448500.gif
Trzebaw 62-060, woj. wielkopolskie
Poznańska 1
tel.: 61 819 52 60
http://www.delicjusz.pl
hotel@delicjusz.pl
Restauracja Hotel Delicjusz - Trzebaw

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia jednego z najbardziej uroczych zakątków Polski, jakim jest Nizina Wielkopolska. To właśnie tu, w miejscowości Rosnówko, na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, a jednocześnie zaledwie 15 km od centrum Poznania, położony jest Hotel Delicjusz – miejsce niezwykle gościnne, miejsce do którego z pewnością będą chcieli Państwo powracać.

Ogromnym udogodnieniem jest łatwy i szybki dojazd na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny transport na tereny wystawowe podczas większych imprez targowych Poznania. Dużą zaletą jest niewątpliwie sąsiedztwo Wielkopolskiego Parku Narodowego, co umożliwia gościom obcowanie z przyrodą, organizowanie wycieczek pieszych, rowerowych i konnych licznymi szlakami turystycznymi.

Nowoczesne, przestronne, w pełni wyposażone sale, przystosowana do organizacji imprez do 400 osób. Poprzez 25-letnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych postaramy się aby przygotowania były miłe i przyjemne a dzień ślubu niezapomnianym przeżyciem!

Posiadamy sale, które swoim klimatem i charakterem tworzą najlepszą przestrzeń dla niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Do dyspozycji Gości pozostawiamy kilka sal balowych, zróżnicowanych wystrojem, reprezentujących wyjątkowy styl i klimat.

Sala bankietowa
ok. 350 m2

Sala bankietowa II
ok.200m2

Sala pomarańczowa
ok. 110m2

Sala przy restauracji
ok. 140 m2 + parkiet 100m2

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3957

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top