Restauracja Grecka U GREKA

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/308/149166312593128600.gif
Zabrze 41-800, woj. śląskie
Paderewskiego 28
tel.: 32 275 06 92
http://www.ugreka.com.pl
ugreka2@wp.pl
Restauracja Grecka U GREKA - Zabrze

Naszą specjalnością są specjały kuchni greckiej, do przyrządzenia których składniki sprowadzamy w większości prosto z Grecji. W karcie dań znajdziecie Państwo wyśmienite dania z jagnięciny, owoców morza, ryb, mięsa z grilla, świetne przekąski i przepyszne desery.

Dla gości, którzy mają problem z wyborem dania polecamy skomponowane przez nas zestawy dla jednej, dwóch, trzech i więcej osób. Do wzbogacenia smaku naszych potraw proponujemy jedno z naszych oryginalnych greckich win, nasi kelnerzy pomogą Państwu w wyborze. A na dobre trawienie nie ma nic lepszego jak dobrze schłodzone greckie OUZO.

Pomożemy Ci w zorganizowaniu domowej imprezy.

Na zaplanowane i niespodziewane domowe imprezki polecamy nasze zestawy greckie dla czterech osób! Dowóz w Zabrzu, Gliwicach, Rudzie Śląskiej i nie tylko.

Polecamy również korytka mięsne, skład których wchodzą: golonka, żeberka, schab panierowany, de volaille, pierś z kurczaka zapiekana z pomidorami i mozzarellą, podawane w akompaniamencie pieczonych ziemniaczków oraz zasmażanej kapusty. W korytku dużym także musaka!

Polecamy NOWOŚĆ! - Korytko Szefa!

32 porcje mięsa!

Przygotowujemy zimne płyty, tj. półmiski mięs pieczystych, deski serów gatunkowych, półmiski wędlin, deski wyrobów swojskich, bukiety śledziowe, różnego rodzaju galaretki, befsztyki tatarskie, sałatki itp.

Zamówienia na catering przyjmujemy telefonicznie lub na miejscu w restauracji.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 9530

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.79 / 5
głosów: 19
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top