Restauracja Figaro

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1811/151783174326704200.jpg
Zielona Góra 65-762, woj. lubuskie
Aleja Wojska Polskiego 114a
tel.: 68 326 08 63
http://www.restauracja-figaro.pl
kontakt@restauracja-figaro.pl
Restauracja Figaro - Zielona Góra

Z doświadczenia i pasji powstała restauracja dla ludzi stroniących od miejskiego gwaru. Restauracja dla ludzi, którzy ponad wszystko cenią sobię wyśmienitą kuchnię, kulturę i profesjonalizm obsługi oraz nastrojową elegancję wnętrz.

W każdej z naszych trzech sal (Restauracyjnej, Kominkowej i Balowej) z powodzeniem można świętować większe uroczystości jak i kameralne spotkania.

Dzięki naszemu doświadczeniu organizujemy dla Państwa przyjęcia szyte na miarę.

Letni taras pełen kolorowych kwiatów stanowi doskonałe miejsce odpoczynku w ciepłe dni. Gościom restauracji zawsze towarzyszy nastrojowa muzyka i przytulna atmosfera.

Restauracja Figaro to synonim wyśmienitej kuchni.
Zawsze świeże potrawy tworzone z pasją wyłącznie z naturalnych składników to podstawa naszej pracy.

Nie używamy żadnych chemicznych polepszaczy smaku ani gotowych produktów w proszku, dlatego nasi goście otrzymują pełnowartościowy i zdrowy posiłek. Każde danie przygotowujemy zawsze od podstaw pod indywidualne zamówienie gościa. Takie podejście do kulinariów wymaga czasu na przygotowanie dania, dlatego na zamówioną potrawę gość musi poczekać. Jest to czas, który bez wątpienia warto poświęcić, by później móc rozsmakować się w naszych specjałach. W oczekiwaniu na zamówienie nieprzeceniona jest nastrojowa muzyka i lampka wybornego wina. Na koniec proponujemy deserowe specjały spod ręki naszego nadwornego cukiernika.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2662

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top