Restauracja Convivia

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8530/150581133373368800.png
Wieliczka 32-020, woj. małopolskie
Żeromskiego 1
tel.: 500 016 658
http://www.turowka.pl
marketing@turowka.pl
Restauracja Convivia - Wieliczka

Smak, estetyka podania, mistrzowski kunszt Szefa Kuchni i perfekcyjna obsługa, to właśnie pragniemy Państwu zaprezentować w naszej restauracji. Unikalne, autorskie potrawy zagwarantują niepowtarzalne doznania, a historyczny charakter obiektu zobowiązuje do sięgnięcia w głąb tradycji kulinarnych kuchni galicyjskiej.

Restauracja usytuowana jest w TURÓWKA Hotel & SPA **** . To miejsce o wyjątkowym klimacie, odbiegające od dużych, sieciowych hoteli. Naszym celem jest zapewnienie gościom kameralnej, zacisznej atmosfery z wyśmienitą kuchnią, miejscem na relaks oraz obsługą na najwyższym poziomie.

Zabytkowy obiekt otoczony urokliwym ogrodem, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i organizacje uroczystości. Architekturą i klimatem nawiązujące do klasycyzmu, a stylowe wyposażenie obiektu i wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się tutaj wyjątkowo.

Niezwykle dogodna lokalizacja (20 min. od Rynku Głównego w Krakowie, ok. 1 km od wjazdu na autostradę A4, 20 min. od lotniska Balice) sprawia, iż Restauracja Convivia oraz TURÓWKA Hotel & SPA**** stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii.

Zapraszamy!

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1638

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top