Restauracja Carpe Diem

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1690/149166314031858300.png
Mysłowice 41-400, woj. śląskie
Ziętka 52A
tel.: 32 223 42 11
http://www.restauracjacarpediem.pl
info@restauracja-carpediem.pl
Restauracja Carpe Diem - Mysłowice

Nazwa naszej restauracji bezpośrednio wiąże się ze słynnym „Carpe Diem” Horacego – chcemy dać Państwu możliwość czerpania przyjemności z każdego dnia. Ściśle wiąże się to z oferowanymi przez nas potrawami, ponieważ uważamy, że dobre jedzenie sprawia ogromną radość. Wiemy też, jak bardzo istotna jest atmosfera miejsca, w którym przebywamy, dlatego w Carpe Diem dbamy o nią codziennie. Restaurację prowadzimy nieustannie od 2006 roku.

Naszą specjalnością jest tradycyjna. Każdego dnia można wybrać któryś ze specjałów z karty menu lub cyklicznie przygotowywanego menu Szef Kuchni poleca. Restauracja otwarta jest w dni powszednie od 11.00 do 21.00. W sobotę oraz niedzielę od 12.00 do 22.00.

Z naszych usług korzysta wiele prywatnych osób i firm. Skupiamy się na organizacji wyjątkowych spotkań rodzinnych takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny i rocznice. Tego rodzaju przyjęcia są esencją naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań aby Twoje spotkanie z rodziną było doskonałe.

Naszą specjalnością jest kuchnia regionalna oraz śródziemnomorska. Z naszych usług korzysta wiele prywatnych osób i firm. Skupiamy się na organizacji wyjątkowych spotkań rodzinnych takich jak: wesela, komunie, chrzcin, urodziny i rocznice. Tego rodzaju przyjęcia są esencją naszej działalności.

Carpe Diem specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, bankiety oraz konferencje. Umożliwiają to dwie klimatyzowane sale na 50 i 80 oraz dwa duże tarasy. Delektuj się smakiem potraw, naciesz swoje oko wystrojem i odpręż się w restauracji Carpe Diem.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2537

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top