Restauracja Balgera

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1163/149166313473509300.jpg
Warszawa , woj. mazowieckie
Koszykowa 1
tel.: 22 849 56 74
http://www.balgera.pl
balgera@balgera.pl
Restauracja Balgera - Warszawa

Balgera to znana i renomowana marka pośród eleganckich restauracji w Warszawie. Ristorante Balgera ma swój niepowtarzalny styl. Nasze potrawy sprostają nawet najbardziej wymagającym gustom i zadowolą podniebienia smakoszy. Wyszukane dania i nowości kulinarne są przygotowywane przez włoskiego mistrza kuchni Pasquale Flotta. Zapewniamy tradycję kuchni włoskiej w najlepszym wydaniu!

Balgera to nie tylko restauracja, ale także relaks w przyjemnej atmosferze i we wspaniałych wnętrzach z dyskretną obsługą. Balgera jest również doskonałym miejscem do organizacji śniadań prasowych lub konferencji. Dogodna lokalizacja, na początku starego Mokotowa, umożliwia łatwy i szybki dojazd. Balgera szczyci sie doskonałym smakiem serwowanych dań, szczególnie przysmaków kuchni włoskiej.

Eleganckie i komfortowe wnętrza w delikatnym i dyskretnym stylu śródziemnomorskim, pozwalają w pełni cieszyć się odpoczynkiem i wspaniałą ucztą kulinarną. Harmonia i relaks oraz uczta smaków najwyższej klasy to odpowiednie słowa opisujące naszą restaurację i właściwie oddające jej niepowtarzalny charakter!

 

Zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2023

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top