Restauarcja Moonsfera

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/815/151931019073876400.jpg
Warszawa 01-531, woj. mazowieckie
Wybrzeże Gdyńskie 4
tel.: 22 560 37 33
http://www.moonsfera.pl
ask@moonsfera.pl
Restauarcja Moonsfera - Warszawa

MOONSFERA zlokalizowana jest na dachu budynku Centrum Olimpijskiego, będącego przykładem nowoczesnej i unikalnej architektury.

Oryginalna aranżacja wnętrza restauracji oraz dwa duże tarasy z jedyną w swoim rodzaju panoramą Warszawy, stworzą wyjątkowy klimat dla każdego spotkania, zarówno na większą skalę jak i w bardzo kameralnym gronie.

Jednym z głównych przesłań lokalu jest prezentacja kuchni z całego świata. Przyrządzimy dla Państwa każde, nawet najbardziej wymyśle danie. Dzięki połączeniu wyjątkowości kompozycji oraz walorów smakowych wszystkich serwowanych potraw, każda z nich stanie się niepowtarzalnym przeżyciem kulinarnym.

Jak zapewnia szef kuchni Jarosław Uściński - przyrządzimy dla Państwa każde, nawet najbardziej wymyśle danie. Dzięki połączeniu wyjątkowości kompozycji oraz walorów smakowych wszystkich serwowanych potraw, każda z nich stanie się niepowtarzalnym przeżyciem kulinarnym.

Oryginalna aranżacja wnętrza restauracji tworzy wyjątkowy klimat dla każdego spotkania, zarówno na większą skalę jak i w bardzo kameralnym gronie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2746

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top