Regina Diamante - Salon Sukien Ślubnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/225/149166312506668900.jpg
Lublin 20-612, woj. lubelskie
Głęboka 8a
tel.: 81 528 00 17
http://www.reginadiamante.pl
regina@reginadiamante.pl
Regina Diamante - Salon Sukien Ślubnych - Lublin

Naszym Marzeniem było stworzenie salonu, w którym oboje narzeczeni mogą w komfortowych warunkach wybrać kreacje swoich marzeń. Rożnorodnością stylów, fasonów, rofesjonalną obsługą zapewniamy Wam niezapomnianą podróż po świecie mody i elegancji, która inspiruje i prowadzi do najwłaściwszego wyboru. Jesteśmy szczęśliwi mogąc uczestniczyć z Wami w niezapomnianej magii pozytywnych emocji towarzyszących okresowi przygotowań.

Od samego początku mamy w ofercie krawieckie - miarowe szycie sukien ślubnych,dlatego tak wiele o nich wiemy i znamy się na tym co robimy.

REGINA DIAMANTE to Najlepszy Salon Ślubny w Lublinie wg oceny EWY MINGE i Agaty Koschmieder. Projektantka Regina Baj Zdobywcą Tytułu " NAJLEPSZY W MIEŚCIE " w Turnieju TV rozstrzygniętym pomiędzy salonami z Lublina w TELEWIZJI TTV. Regina Baj najlepszą specjalistką od sukni ślubnych w mieście ! Kroje: princessa księżniczka,oraz rybki syreny,empire,boho i litery A w Mega Dizajnie! Umiarkowane ceny. Najpiękniejsze Suknie! Najlepiej dobrane do osoby i Najładniej dopasowane w dniu ślubu.

Lublin ul. Głęboka 8A tel. 815280017 od Pon . DO Piątku w godz. 11 DO 18 .

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3171

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top