Raz w życiu - Konsultanci ślubni

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/279/149166312563816500.jpg
Kraków 31-111, woj. małopolskie
Piłsudskiego 28/4
tel.: 504 295 079, 602 248 300, 12 430 18 60
http://www.razwzyciu.pl
poczta@razwzyciu.pl
Raz w życiu - Konsultanci ślubni - Kraków

Zakres współpracy dopasowany jest ściśle do Waszych potrzeb. Możecie zlecić nam organizację i koordynację od A do Z lub tylko wybrane usługi.

Jest wielu konsultantów ślubnych na rynku, dlaczego więc powinniście wybrać właśnie nas? … bo ważne jest z kim planuje się ślub!

 Istniejemy już od 2005 roku 

Nasze doświadczenie jest dla Was najlepszą gwarancją naszych usług.  Zrealizowaliśmy kompleksowo już kilkaset wesel, z każdego z nich wynosząc nowe spostrzeżenia, wnioski i pomysły.

 Jesteśmy firmą o najdłuższym stażu w Małopolsce i jedną z najstarszych w kraju. Jako jedyni zdobywamy doświadczenie w 100% w Krakowie i okolicach, co czyni nas ekspertami na tym rynku.

 Nie stosujemy zbędnych ograniczeń.

Organizujemy wesela dla kilkuset osób, ale też skromne kilkuosobowe ceremonie. Pracujemy z budżetami liczonymi w setkach tysięcy złotych, ale też z bardzo skromnymi, w których bezwzględnie musimy się zmieścić. Nie narzucamy Wam stylu przyjęcia ani podwykonawców, to Wasz dzień i realizujemy zawsze Wasze wyobrażenie o nim.

 Świetnie orientujemy się w małopolskim rynku usług ślubnych.

Wiemy, kto jest specjalistą w swojej branży i komu warto zaufać. Nie pozwolimy Wam na żadne przykre niespodzianki. Jednocześnie, prezentujemy Wam całą ofertę dostępną na rynku, nie ograniczając się do kilku firm, z którymi najchętniej współpracujemy.

 Cenimy sobie pracę z pasjonatami.

Chcemy, aby w dniu ślubu otaczali Was ludzie, dla których ta uroczystość jest tak samo ważna i szczególna, jak dla Was.

 Przez cały okres przygotowań jesteśmy w stałym kontakcie z Parą Młodą

Wskazujemy najlepsze rozwiązania, doradzamy, czuwamy nad terminami, jesteśmy elastyczni, dyspozycjni i kreatywni.

 Oferujemy naszym Parom najwyższą jakość usług

Należymy na prawach członka zwyczajnego do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, które zrzesza tylko doświadczonych, najlepszych i sprawdzonych konsultantów ślubnych. Aktywnie działamy na rzecz stowarzyszenia od chwili jego powstania, gdyż zależy nam na utrzymywaniu w całej branży wysokich standardów.

 Wkładamy w naszą pracę całe nasze serce

 

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego przekonacie się osobiście, że to właśnie nam warto powierzyć organizację Waszego wymarzonego ślubu

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2643

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top