Rakiety Cover Band

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4065/149166319171212500.jpg
Będzin 42-504, woj. śląskie
Piastowska 29
tel.: 503 452 088
http://www.rakietycoverband.pl
rakietycoverband@gmail.com
Rakiety Cover Band - Będzin

Wystrzałowo i konkretnie. Rakiety to skład, obok którego nie można przejść obojętnie. Gramy szeroki repertuar z rockandrollową duszą. 100% na żywo, żadnych podkładów i ściem, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, by wasz najważniejszy dzień w życiu był na prawdę wyjątkowy i niezapomniany.

Odlećcie razem z nami w wir fantastycznej zabawy.

Nasz zespół tworzy pięć osób: wokalistka Agnieszka, która jest także Nawigatorem; klawiszowiec oraz jednocześnie pilot - Obi; perkusista będący pierwszym kapitanem - Marcin; gitarzysta i oficer naukowy - Artur oraz Balon - dowódca i basita.

Posiadamy profesjonalne urządzenia muzyczne oraz repertuar z doskonałymi aranżacjami. Gwarantujemy udaną imprezę!

Zapraszamy na pokład!

Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna konferansjerka, także w językach angielskim, niemieckim, skrupulatnie dobrany repertuar oraz wokal żeński jak i męski gwarantują udane przyjęcie i zadowolenie osób w każdym wieku.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1577

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 14
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 30.06.2018
Zespół gorąco polecamy! Świetnie grają, rozkręcają imprezę. Profesjonalna konferansjerka. Zabawy weselne przeprowadzone bardzo miło i z humorem. Przekrój repertuaru bardzo szeroki od piosenek z czasów młodości rodziców do ostatnich hitów! Goście bardzo zadowoleni! (Tata Pani młodej i młodzi zachwyceni! :D) Polecamy gorąco, nie mogliśmy wybrać lepiej! ;)
Top