Rajskie Jadło

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/350/149166312650136700.gif
Łódź 91-055, woj. łódzkie
Zachodnia 27
tel.: 604 93 5500, 511 736027 lub 660 44 88 00
http://www.jesc.pl
jesc@jesc.pl
Rajskie Jadło - Łódź

"RAJSKIE JADŁO”- to dynamiczny zespół powstały na bazie doświadczenia i wiedzy współwłaścicieli. Świadcząc usługi gastronomiczne i cateringowe oferujemy naszą kreatywność i profesjonalne podejście do klienta dla którego przygotowywanie potraw i catering w Łodzi to synonim dbałości o detal i niepowtarzalna atmosfera.

Rajskie jadło proponuje:

organizację wesel we własnych salach lub w miejscu wskazanym przez klienta,

organizację imprez plenerowych w tym pikniki, grille itp.

Delikatesy - sprzedaż produktów najwyższej jakości

przyjęcia okolicznościowe: komunie, chrzty, urodziny, imieniny itd.

żywienie grup zbiorowych w naszych restauracjach oraz catering zewnętrzny dla firm i instytucji

Serwowane menu to mieszanka wielu inspiracji i ciągłego dążenia do doskonalenia kunsztu organizacji każdego wesela, imprezy czy konferencji. Zapewniamy usługi cateringowe na najwyższym poziomie, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań dzięki którym w pamięci Państwa gości pozostaną wyłącznie pozytywne wspomnienia. Dla osób poszukujących cateringu lub pragnących zorganizować wesele w Łodzi lub okolicach mamy nieszablonowe, ambitne propozycje.

Rocznica firmy, otwarcie nowego zakładu bądź siedziby lub też uświetnienie sukcesu Państwa przedsiębiorstwa to okoliczności sprzyjające uroczystemu przyjęciu przy smakowicie przygotowanym stole.

Państwa pracownicy, znajomi, kontrahenci mogą wspaniale się bawić przy wykwintnym stole bankietowym, wystarczy tylko fachowa obsługa, doskonałe menu dostosowane do charakteru, miejsca i rangi imprezy, oraz wyjątkowy klimat. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania dla Państwa takiej uroczystości.

Wiemy, że głodny pracownik, to zły pracownik, dlatego posiadamy w swojej ofercie obiady pracownicze, regeneracyjne oraz lunche. Dostarczamy obiady do firm, biur, instytucji i odbiorców indywidualnych. Zawsze dowozimy jedzenie świeże i na czas.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3033

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top