Rainbow Tours - biuro podróży

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/37/149166312294569400.gif
Bielsko-Biała 43-300, woj. śląskie
Żwirki i Wigury 9a
tel.: 33 811 78 03
http://www.rainbowtours.pl
bielsko@rainbowtours.pl
Rainbow Tours - biuro podróży - Bielsko-Biała

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najsilniejszą stroną naszej firmy są ludzie. Piloci i rezydenci – najlepsi na rynku – oraz pracownicy biur obsługi klienta, callcenter, marketingu i innych działów – wszystkich nas cechuje nie tylko wiedzą i doświadczenie płynące z wieloletniej praktyki. Przede wszystkim kochamy to, co robimy. Mamy poczucie, że pracujemy w zespole i każda  opinia jest istotna.

Naszą misją jest wspólne i ciągłe poznawanie zmieniających się wakacyjnych marzeń naszych klientów i spełnianie ich w 100%.

Chcemy tworzyć firmę, której renomę znają wszyscy Polacy. Jest ona synonimem jakości, rzetelności i doświadczenia naszych pracowników. Oznacza również 100% satysfakcję z wakacji, które pozwoliły poznać prawdziwe oblicze odwiedzonych miejsc.

Marzenie i potrzeba. To właśnie one stanowiły i w dalszym ciągu stanowią podstawę firmy Rainbow Tours. Firma Rainbow Polska Sp. z o.o powstała w roku 1990. Ambicją jej twórców jest chęć pokazywania wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwego oblicza Europy i Świata. Od momentu założenia, twórcom i pracownikom Rainbow przyświecał jeden główny cel: stworzenie niepowtarzalnego i przyjaznego biura podróży.

O czym marzymy? Nasze marzenia to zadowoloni klienci. Każdy ranking jest dla nas ważny, ale szczególnie zależy nam na zadowoleniu klienta. To właśnie dla Ciebie chcielibyśmy być najlepszym biurem podróży w Polsce.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 6267

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top